אליוס פז

חשיבה תהליכית וחשיבה לפרטים

חשיבה תהליכית וחשיבה לפרטים

חגת ג'מל

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

אליוס ואני היינו חברים טובים ממש . דיברנו על הקשיים בעבודה .. ועל נקודות החוזק.. ראיתי באליוס מנהיג, של הנוער, עם חשיבה תהליכית וחשיבה לפרטים. 

זוכרת שני דברים   אחד בהופעה של אנדרדוס .  הגיע נער מהישוב ושאל אם זה עולה כניסה.. אמרנו לו שכן והוא הלך. אליוס אמר לי שהוא מצטער שלא היה בהופעה רק בגלל אותו נער שהיה מכניס אותו כי הוא ידע את מצבו   (אגב אינני בטוחה שזה היה אנדרדוס אולי מופע דומה) .

מקרה שני היה שנתתי לאליוס רעיון , לעשות ניידת שמחה בישוב עם הנוער בחודש אדר.. הם לקחו את הרכב נחמן של אח של אביטל.. וחילקו סוכריות ברחובות ושימחו זה היה חזק. ומזכיר במידת מה את הרכבים המשמחים של היום בקורונה. אליוס הודה לי על הרעיון.

בעת מחלתו לא היינו הרבה בקשר. שוב זוכרת 2 דברים שהיו לי משמעותיים. 1… אליוס נכנס למשרד ומראה לי את האוזן שלו ומספר לי שהוא חולה.. בכזו כנות .. 2.. הצעתי לאליוס לפני מס שנים להעביר חוג דרמה בישוב  הוא אמר שזה ממש מענין אותו… נשמע היה שממש רוצה. אבל אמר שהוא מחויב קודם לבנע. ובגלל המחלה לא יודע אם יוכל גם וגם. לבסוף חיכה לתת לי תשובה אחרי הסי טי שיצא לצערנו לא טוב בכלל… ולכן התשובה היתה שלילית.

יהי זכרו ברוך.  חבר יקר

 

חגית גמל.

 

מאמרים נוספים

עניו כהילל

אליוס, עניו כהלל.  … לימים, כאשר אליוס היה רכז נוער,בענווה האופיינית לו, הוא התעקש שנשב

היכולת להתנכח

היכולת להתנכח / בהטיית הפועל לזמן הווה / אני מרגיש כי זו תכונה כלכך נדירה במחוזותינו

אליוס האמין בי

אליוס האמין בנוער. האמין בנו מאד. בכולנו. הוא ידע לחבר חברים שפחות היו שייכים מעצמם

אכפתיות ורגישות

כנערה, השתתפתי בפעילויות של הנוער ביישוב. לעיתים קרובות, אליוס וחבורתו היו מעבירים "עונג שבת" לנוער.