אליוס פז

בן דוד אהוב וחבר אמיתי

בן דוד אהוב וחבר אמיתי

רונית

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב telegram

אתמול בנסיעה חזרה מהחג העלאתי לסטטוס תמונה שלי עם אליוס וכתבתי מתחת- אליוס בן דוד אהוב וחבר אמיתי תמיד נתתה לי להרגיש הכי הכי יהי זיכרך ברוך. ותוך שניות קיבלתי הרבה תגובות כמו מה קרה? מה קרה לו?….ואני מסתכלת שוב על התמונה ומרגישה רגע אולי טעיתי אולי זה לא נכון והוא חי.. לרגע היה לי סחרור כזה שאני המצאתי את זה וכדאי למחוק כי זה לא קרה באמת…ואז המציאות הבלתי נתפסת מכה בי 3 שנים עברו….
היו כל מיני תגובות ואז חברה שהיא עצמה משפחה שכולה כותבת לי "הוא נראה ממש מקסים, רוצה לספר לי עליו קצת?" אז שלחתי לה את מה שכתבתי אחרי שנפטר שהקראתי שנה שעברה ואז פשוט כתבתי לה הודעה בדמעות ואשמח לשתף בו: ממש בן אדם מדהים שאין מילים
בדיוק אמרתי לאמא שלו לפני כשבוע שהיה לו הסתכלות מלמעלה הוא ראה מעבר, גם על קשיים … היה לו יכולת לאהוב באמת, הלב שלו הכיל כל כך הרבה אנשים, הוא ידע מזה אהבה וחי אהבה לכל הסובבים אותו, הוא גם ידע לחיות את הרגע היה לו משפט "יש עניין לעשות עניין" להפוך את הרגעים הקטנים של החיים למשמעותיים, לחוות אותם, הוא היה מאיר פנים לכולם ומלא אהבה ונתן את ההרגשה לכל אחד הכי אישית, הוא ראה ממש את הטוב בכל אחד וידע ממש תמיד להכיר טובה ותודה על כל דבר מכל הלב..
זכיתי לראות אותו שמונה ימים לפני שנפטר וכבר היה לו ממש קשה לדבר, לזוז … וזה היה לו מאוד קשה שלא יכל לתת.
ישבנו לידו בספה אמא שלי ואני ואמרתי לו שאם הוא רוצה משהו שיגיד (הוא היה ממש חסר כוחות) ופתאום פנה אלי וביקש כוס מים חצי קרים וחצי חמים ואני קפצתי מהתרגשות ואמרתי לו זה מה שאתה רוצה?? ואז הוא אמר לי משפט שכזה " יש דברים שהם מעט בשביל משהו אבל בשביל משהו אחר זה הרבה"
הוא היה אדם מופלא עם תכונות נדירות… מלא ענווה ושלווה פנימית ומצד שני אדם מלא עוצמה ועשייה…
היה בו עומק של הבנת חיים ומצד שני פשטות, כיף וחווית חיים. תמיד הרגשת לידו אהוב וחשוב והוא היה מעצים את הטוב שבך… כשסיימתי את ההכשרה האחרונה שלי בלימודים כמובן שאותו שיתפתי והוא היה בשמחה כל כך גדולה איתי…
ממש אין מילים בכדי להכיל אור כל כך גדול בעולם
וזה היה הוא, לא נתקע בקטנות החיים (ולא מנותק) פשוט יכול להכיל את מורכבות החיים ולראות את הכאב של האחר ולהיות בחמלה ואהבה אליו ולתת לו מקום.
הוא חי חיים של שליחות והשפיע ושינה לאנשים את החיים נגע בלבבות ובנשמות של כל כך הרבה אנשים.
המשפחה היתה ערך עליון אצלו והיה אומר "משפחה מעל הכל" נראה לי שאם אוכל להגיד ככה משהו עליו אליוס ידע מה חשוב בחיים וכל האנרגיה שלו בחיים היתה מכוונת לזה לעשות טוב בעולם לפני שנפטר בכוחותיו האחרונים הקליטו אותו מדבר ואשלח לך משהו קטן מתוך דבריו: "להיות שמחים, רק שמחים כל הימים מכל הלב"

מאמרים נוספים